НОВИНИ     ТОВАРИ     ЗВ'ЯЗОК     ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ     МОНІТОРИНГ     КОНТАКТИ
Програмні засоби для роботи GPS

Завантаження сучасних та надійних комп'ютерних інструментів

AA v3.5 (329.86 Кб)
Ammyy Admin - це програма, яка дає змогу швидко і безпечно отримати віддалений доступ до комп'ютера або сервера через Інтернет та керувати ними у режимі реального часу. Ви можете дистанційно працювати з віддаленим робочим столом, нібито знаходитесь прямо за ним.
TDataManager v2.3.1 (601.07 Кб)
TDataManager v3.0.4 (822.42 Кб)
Клієнтська служба, що забезпечує взаємодію диспетчерського ПЗ з телетреками через посередника - телематичний сервер, котрий слугує буфером та тимчасовим сховищем даних, які надсилаються телетреками та сховищем диспетчерських керуючих повідомлень.
Основна функція служби - зберігання даних, котрі надіслали телетреки на телематичний сервер, у клієнтській базі даних. Також служба надсилає керуючі команди, повідомлення і запити телетрекам по протоколу А1 з періодичністю 1 хвилина, використовуючи для цієї операції все той же телематичний сервер.
TeamViewer Ru (10.17 Мб)
Пакет програмного забезпечення для віддаленого контролю комп'ютерів, обміну файлами між керуючою та керованою машинами. TeamViewer працює на операційних системах Windows, Mac OS X, Linux, iOS, Android. Крім прямого з'єднання, доступ можливий через брандмауер і NAT проксі, можливо отримання доступу до віддаленої машині за допомогою веб-браузера.
TrackControl v1.47.7.2 (30.33 Мб)
TrackControl v1.48.10.11 (44.03 Мб)
Програма відображає на електронних мапах детальний маршрут руху з фіксацією зупинок, швидкості руху, точок перетину контрольних зон, стану датчиків і т.д. Дозволяє зберігати отримані дані і формувати звіти: про пробіг, робочий час, зупинки, присутність у заданих районах, швидкісних режимах, виконанні завдань, маршрути, графіки, стани датчиків та інше.
GPS-навігація Тахографи Рації
© Системи транспортного моніторингу 2016. Усі права захищено
Створення і підтримка - Sergey Bondar
Мапа сайту   |   Новини   |   Зворотній зв'язок